Strony

piątek, 26 maja 2017

Wróciłam, wyjaśnienia, plany na wakacje :)

Hej kochani!
Wiem, że pisałam wyjaśnienia, wiem, że już się tłumaczyłam i również zdaję sobie sprawę, że mnie nie było mimo tego, że powtarzałam, iż wracam. Ale, ale! Teraz ostatecznie mogę stwierdzić z czystym sumieniem, że WRACAM. Już nie zniknę na tyle czasu, bo nie okłamujmy się, już od początku roku traciłam wenę, chęć i przyjemność z pisania, i także w pewnym czasie z czytania. Oczywiście znów zaczęłam czytać, ale troszkę mniej, sama nie wiem czym może to być spowodowane, ale moja zasada brzmi tak: Nie ważna jest ilość, a jakość przeczytanych książek.

Aktualnie jestem w trakcie serii Szklany Tron i czekam na 5 tom <3. W zasadzie to miałam wenę na napisanie recenzji 3 i 4 części, lecz z tego zrezygnowałam, gdyż po dłuższym zastanowieniu stwierdziłam, że to by było bez sensu, bo nie recenzowałam 2 części... Ale mam do was pytanie znaczy nie pytanie, bo i tak to zrobię xD, chcielibyście, abym wam zrobiła notkę na bloga o całej serii? Chodzi mi o odczucia, fabułę, styl autorki itd... oczywiście bez spojlerów :D Czekam na waszą decyzję, ale i tak to napiszę.

A teraz przechodzimy do drugiej części posta, a mianowicie chodzi o to, że postanowiłam nadrobić te zaległe posty w wakacje. Mam planach, zacząwszy od połowy czerwca, (bo tak mi będzie najwygodniej) publikować wam 2 posty tygodniowo, a czasem nawet trzy. Będzie to jedna recenzja i jeden lub dwa inne posty typu TAGI, Bookhaule, Wyzwania, Top 10/5 itp... Może się też zdarzyć, że w jakiś tydzień nie będzie żadnego posta, to wtedy nadrabiamy w następnym! Podoba się? Jako pierwsza idzie recenzja lub ten wpis o Szklanym Tronie w końcu i pojawi się w przeciągu 15-20 czerwca :), i od tamtej pory zaczynamy nasz "Maraton Wakacyjny"

Jeśli chcecie, w komentarzach piszcie propozycje, jakie posty byście chcieli u mnie zobaczyć. Ja tymczasem kończę, do następnego posta :* mam nadzieję, że was nie zanudziłam i będziecie czekać  na nowy wpis, papa :D

4 komentarze :

 1. Podoba mi się pomysł z maratonem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale super ♥ Świetny pomysł z dodawaniem postów 2-3 tygodniowo :) Nie będę na początku maratonu, bo jadę na wakacje, ale potem będę na bierząco :)
  Czekam na kolejne posty,
  Buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze można nadrobić ;) i cieszę się, że będziesz zaglądać ;)

   Usuń

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.